Biznes w portalach

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: apgreff

Czytano: 688 razy | Kategoria: E-biznes | Ilość słów: 384 | Data: Fri, 21 Dec 2012 | 10 komentarzy

W połowie lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku powstała sieć internetowa. Dostępna najpierw w wybranych ośrodkach uczelnianych, potem - w specjalnych punktach, wreszcie dzięki telekomunikacji w naszych domach.

 Internet niemalże od razu stał się narzędziem komunikacji, oraz marketingu który dzięki temu mógł w internecie "rozwinąć skrzydła". Pojawiły się rozmaite portale internetowe. Portal internetowy to serwis informacyjny mający własną specyfikę. Oprócz portali takich jak onet.pl, wp.pl, interia istnieją także portale specyficzne w tym także poświęcone informacji biznesowej. Portal z firmami ma na celu właśnie to żeby jak najwięcej firm stało się osiągalnych w sieci internet i aby sieć ta mogła objąć jak największą liczbę uczestników.

W portalu internetowym znajduje się katalog w którym strony zostały podzielone na rozmaite grupy: firmy internetowe, firmy budowlane, firmy komunikacyjne, firmy handlowe, firmy finansowe, firmy księgarskie, firmy meblarskie i inne firmy. Firmy owe są tam dlatego że każdej firmie zależy na obecności w sieci jaką jest internet. Portal z firmami musi zawierać dostateczną ilość informacji aby był wiarygodny i aby korzystanie zeń najwyraźniej się opłacało.

misja_firmy.jpg

Każdy portal z firmami może być traktowany jako dobre źródło informacji biznesowej dotyczącej usług świadczonych przez dane firmy. Portale z informacją biznesową są najnowszym źródłem informacji o firmach i o biznesie, o wszystkim co jest związane z gospodarką, wzrostem cen akcji, kursami walut, wzrostem gospodarczym itd. Portale internetowe z firmami przyciągają wyglądem, kolorystyką i bogatym zasobem informacji.

Portal służyć będzie promocji rozmaitych firm, co da możliwość szerokiego zapoznania się z ich działalnością. Niektóre firmy z podobnej branży mogą założyć własny portal który będzie mógł informować wszystkich zainteresowanych usługę której firmy najlepiej wybrać aby mogła ona zaspokoić nasze potrzeby. Portale z firmami maja tę zaletę że dzięki nim łatwo można znaleźć firmę która będzie nam potrzebna.

Portale firmowe są tutaj niezastąpione. Nie nadążą za nimi książki, gazety czy inne papierowe publikacje. Dzięki tym portalom możemy być pewni że nasza wiedza o biznesie i firmach będzie o wiele większa niż obecnie. Dlatego należy zwracać uwagę na portale biznesowe gdyż każdy z nas będzie mógł dla siebie znaleźć tam coś ciekawego.Podpis

Apgreff - wie, co dobre


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl