Artykuły w kategorii: E-biznes

41: Apteka internetowa - wynalazek współczesności
W dobie wszechobecnego Internetu nawet niewykonalne rzeczy stają się możliwe. Jeszcze kilka lat temu nikt w Polsce nie wyobrażał sobie wirtualnych rozmów z użyciem mikrofonu i kamery czy zakupów online. Komputer miał głównie służyć do pracy w biurze i stanowić jej ulepszenie.

42: Jak założyć sklep internetowy?
Po przeczytaniu tego krótkiego artykułu dowiesz się, jak założyć własny sklep internetowy (krok po kroku) oraz co zrobić, by odnieść sukces w tzw. e-biznesie.

43: Wirtualne pomysły
Zakładanie własnej firmy początkowo może przerażać, a jej późniejsze prowadzenie często wydaje się być problematyczne. Okazuje się jednak, ze w dobie komputerów nie taki diabeł straszny jak go malują.

44: Jak działa wirtualne biuro?
Wirtualne biura to ciekawa alternatywa dla biur standardowych. Zwłaszcza jeśli decydujący się na nie przedsiębiorca chce znacznie zredukować koszty prowadzenia swojej firmy.

45: Zalety wirtualnego biura
Wirtualne biura to korzystna alternatywa dla biura tradycyjnego. Takie rozwiązanie, mimo że wciąż mało popularne warte jest rozpatrzenia. Jakie są zalety wirtualnego biura?

46: Dołącz do Słowińskiego Koszyka Regionalnego!
Nadrzędną misją Grupy Słowińskie z siedzibą w Gminie Słupsk jest wspieranie przemysłu turystycznego Wybrzeża Słowińskiego między innymi poprzez rozwój przedsiębiorczości.

47: Wakacje, a edukacja Twojego dziecka.
Wakacje za pasem, nasze pociechy otrzymują już pierwsze „przymiarki” ocen końcowo-rocznych. Rodzice z zapartym tchem czekają na zakończenie roku szkolnego i świadectwa z czerwonym paskiem, które przyniosą ich dzieci. Czy na pewno tak będzie?

48: E-commers dużych firm
Handel w stacjonarnym sklepie już nie wystarczy. W dobie internetu i multimediów trzeba walczyć o klientów także w wirtualnym świecie. Dlatego istnieje e-commers, czyli wszelkie sposoby mające na celu doprowadzenie do zawarcia transakcji.

49: Pierwszy krok do pozycjonowania
Bycie na pierwszej stronie okładki to marzenie większości celebrytów. Bycie ma pierwszej stronie wyników wyszukiwanie w Google, to cel wszystkich firm, które pozycjonują swój brand w wyszukiwarce. Dlaczego bycie na tapecie jest takie ważne? Jak dostać się na szczyt?

50: Jak zarabiać w Internecie?
Zarabianie pieniędzy w Internecie to znakomity sposób na zwiększenie zasobów portfela. Można to zajęcie potraktować tylko jako pracę dodatkową, jednak jest wiele osób, które zarabiają poważne pieniądze w Internecie, więc może to być naprawdę dobry biznes.


Strona 5 z 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  
© 2011 Artykulis.pl