Artykuły w kategorii: E-biznes

31: Grupa Nokaut zadebiutowała na GWP
Akcje serii A i B oraz Prawa Do Akcji serii C Grupy Nokaut SA – czołowego gracza e-commerce w Polsce, właściciela internetowych porównywarek cen – zadebiutowały dziś na rynku podstawowym GPW.

32: Niższe opłaty dla e-sklepów
Grupa Nokaut zaproponuje e-sklepom nowe, korzystniejsze warunki współpracy, oparte na prowizji od sprzedaży. Zamierza też inwestować w technologie oraz w kolejne umowy partnerskie. Porównywarka cen Nokaut.pl od marca 2012 utrzymuje wysokie pozycje w wyszukiwarce Google w kategorii serwisów e-commerce.

33: Grupa Nokaut ma umowę z Onet.pl
Grupa Nokaut podpisała umowę o strategicznym partnerstwie z portalem Onet.pl. Wartość umowy opiewa na kwotę 1,85 mln złotych i przewiduje 2-letnią współpracę. Oferty Nokaut.pl będą emitowane na głównej stronie Onetu w segmencie e-commerce.

34: Euro podkręciło e-handel
Euro 2012 za nami. Porównywarka cen Nokaut.pl podsumowuje wpływ tej imprezy na e-handel. Co było najpopularniejszym gadżetem piłkarskim w Internecie i kiedy Internauci wpadli w największe zakupowe euroszaleństwo - to tylko wybrane pytania, na które odpowiada.

35: Grupa Nokaut: wzrost przychodów o 29% za pierwsze półrocze 2012
Grupa Nokaut - czołowy gracz e-commerce w Polsce, właściciel internetowych porównywarek cen – osiągnęła w pierwszym półroczu 2012 przychody w wysokości 4,42 mln zł, czyli o ponad 29% wyższe wobec H1 2011. Zysk netto wyniósł 286 tys. zł.

36: Grupa Nokaut S.A. w prestiżowym rankingu Deloitte Technology Fast 50
Po raz drugi w trakcie swojej sześcioletniej działalności, Grupa Nokaut SA - właściciel m.in. porównywarki cen Nokaut.pl - znalazła się w gronie laureatów prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2012. 678% wzrostu przychodów w ciągu ostatnich 5. lat zagwarantowało Grupie 22. miejsce w rankingu.

37: Płatne i darmowe metody generowanie ruchu na stronę
Generowanie ruchu na swoją stronę internetową jest podstawą jej promocji. Istotne jest, aby taki ruch generować w sposób ciągły. Nie można uzyskać go jednorazowo i potem tylko liczyć zyski ze strony.

38: Jak rozpocząć biznes internetowy?
Coraz więcej osób chce zarabiać pieniądze nie wychodząc z domu. Jest to oczywiście możliwe. Jednak ze wzrostem konkurencji trzeba się liczyć z coraz większymi trudnościami.

39: Jeżeli chcesz otworzyć sklep internetowy…
Jeśli na poważnie myślisz o otworzeniu sklepu internetowego i zastanawiasz się jak to dobrze zrobić, to zapraszam do lektury tego krótkiego artykułu. Podpowiem Ci kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę na początku przygody z e-commerce.

40: Opłacalność prowadzenia blogów budowlanych
Coraz więcej osób zaczyna się interesować zarabianiem na internecie co nie należy do zadań najtrudniejszych. Ważne jest w głównej mierze to, aby móc się przekonać co do tego, że jest to możliwe.


Strona 4 z 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  
© 2011 Artykulis.pl