Artykuły w kategorii: E-biznes

11: E-sklep - metoda prowadzenia biznesu
Coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie działalności przez Internet. Wynika to z wielu względów - jedni chcą rozszerzyć swoją stacjonarną działalność, inni dopiero „rozkręcają” swój biznes, nie mają warunków lub chęci do prowadzenia regularnego handlu, stąd decyzja o e-sklepie.

12: Samsung zyskuje na wyłączaniu nadajników analogowych
Na początku listopada na terenie województwa lubuskiego wyłączono analogowe nadajniki sygnału telewizyjnego. Przejście na cyfrowy system nadawania sygnału znalazło bezpośrednie przełożenie na rynek sprzedaży nowoczesnych telewizorów. Z danych porównywarki cen Nokaut.pl wynika, że największych beneficjentem zmiany jest Samsung.

13: Saturn już współpracuje z Nokaut.pl
Ceny produktów dostępnych w sprzedaży w sieci Saturn można już porównywać z cenami tysięcy innych produktów sprzedawanych w sklepach internetowych. Oferta Saturna została udostępniona użytkownikom porównywarki cen Nokaut.pl.

14: Zalety i wady pracy na własną rękę, czyli zakładamy własną...
Jeśli każdego dnia budzimy się rano z nieszczęśliwą miną na myśl o konieczności pójścia do pracy, jesteśmy na tym etapie, że powinniśmy coś zmienić w naszym życiu.

15: Nokaut 24 wyznacza nowe standardy mobilnego e-handlu
Szybko rosnąca grupa właścicieli tabletów wreszcie doczekała się aplikacji zakupowej godnej możliwości ich urządzeń. Wcześniej w App Store, a dzisiaj w Google Play i sklepie Windows pojawił się Nokaut 24. Unikalny program wyznacza nowy standard zakupów online.

16: E-handel rośnie w siłę
Mieszkańcy Mazowsza są najbardziej aktywni. Dom i ogród oraz AGD to najpopularniejsze kategorie produktowe, a najczęściej szukany przedmiot to smartfon Samsunga. Oto obraz polskiego e-handlu, jaki wyłania się po podsumowaniu przez porównywarkę cen Nokaut.pl pierwszej połowy 2012 roku.

17: Nowe oblicze Nokaut.pl
Funkcjonalna i nowoczesna, maksymalnie użyteczna, bo odpowiadająca oczekiwaniom użytkowników – tak mówią o niej autorzy. Porównywarka ofert Nokaut.pl odsłania nową stronę główną.

18: Oferta Merlin.pl w porównywarce Nokaut.pl
Nokaut.pl – wicelider wśród porównywarek cen w internecie w Polsce – rozpoczął współpracę z Merlin.pl, jednym z najstarszych i największych polskich sklepów internetowych. To bardzo dobra informacja dla osób poszukujących w okresie przedświątecznym szczególnie atrakcyjnych cenowo ofert.

19: Grupa Nokaut - przedział cenowy wynosi 15,5-21,5
Przedział cenowy akcji Grupy Nokaut SA – czołowego gracza e-commerce w Polsce, właściciela internetowych porównywarek cen – wynosi od 15,5 zł do 21,5 zł.

20: WP strategicznym partnerem Nokaut.pl
Nokaut.pl – jedna z dwóch najpopularniejszych w Polsce porównywarek cen, należąca do Grupy Nokaut – zyskuje strategicznego partnera i umacnia swoją pozycję na rynku e-commerce.


Strona 2 z 7
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]  
© 2011 Artykulis.pl