Długopisy reklamowe i inne gadżety.

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: ortodonta

Czytano: 673 razy | Kategoria: Biznes | Ilość słów: 285 | Data: Tue, 21 Aug 2012 | 2 komentarzy

Chyba nie ma takiej osoby, która choćby raz po wizycie w banku, biurze podróży lub u ubezpieczyciela nie została obdarowana gadżetami reklamowymi. Wśród artykułów tego rodzaju prym wiodą długopisy reklamowe.

Przedsiębiorcy w podziękowaniu za skorzystanie z ich usług lub w formie zachęty do nawiązania współpracy dają swoim klientom różnego rodzaju drobne prezenty, takie jak wspomniane długopisy reklamowe.

dlugopisy.jpg

To wspaniała firma promocji i nie kosztuje dużo, więc można wyprodukować wiele setek egzemplarzy długopisów, breloczków, magnesów na lodówki i innych artykułów opatrzonych logo firmy i zawierających podstawowe informacje kontaktowe. Nasza firma REWKOM SITODRUK, właściciel serwisu internetowego DobryNadruk.pl istnieje na polskim rynku reklamowym od 1993 roku, czyli już blisko 20 lat.

To bardzo długi czas, który wykorzystaliśmy na budowanie swojego wizerunku oraz renomy, którą teraz się cieszymy. Wśród naszych zleceniodawców można wymienić wiele instytucji finansowych, kulturalnych, stacji telewizyjnych, wydawnictw prasowych a nawet Parlament Europejski. Wszystkie gadżety reklamowe, w tym długopisy reklamowe i inne artykuły piśmiennicze, wyróżnia doskonała jakość. Wiemy, że aby gadżet reklamowy spełniał swoja rolę, musi być przydatny, funkcjonalny i niezawodny, dlatego też współpracujemy z najlepszymi producentami odzieży, artykułów papierniczych, artykułów piśmienniczych oraz breloczków, parasoli, kubków, i odtwarzaczy mp3 i pamięci przenośnych USB.

Zawsze staramy się, by spełnić wszystkie oczekiwania swoich klientów, toteż z chęcią podejmujemy się realizacji najbardziej wymagających projektów. Na swoim koncie posiadamy liczne sukcesy, jednak nie osiadamy na laurach i nieustannie rozwijamy swoją działalność, by dotrzeć do możliwie szerokiego grona kontrahentów. Jeśli nasza oferta spotkała się z Państwa zainteresowaniem, prosimy o kontakt. Wszystkie niezbędne dane znajdziecie na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy wyśmienite warunki współpracy! Zapraszamy!Podpis

To już mój drugi artykuł, tym razem opis firmy mojego znajomego. Zachęcam do lektury.


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl