Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

71: Czy biuro informacji gospodarczej jest potrzebne?
Na pewno takie biura są potrzebne, ponieważ są naprawdę pomocne dla wielu osób, które interesują się gospodarką. Biuro informacji gospodarczej na pewno będzie mogło istnieć i mieć się dobrze wtedy, kiedy ktoś będzie się dobrze czuł i odpowiednio w nim pracował.

72: Najlepszy sprzęt do przyrządzenia frytek
Pyszne frytki, kurczak lub ryba – to wszystko mamy możność przygotować w głębokim oleju, jeśli tylko posiadamy odpowiednie urządzenie. W tej chwili stajemy przed gigantycznym dylematem: czy kupić frytownicę a może zwyczajną patelnię i smażyć dania w rutynowy sposób?

73: Wata cukrowa i biznes
Sporo jednostek chce otwierać własny interes, by samemu utrzymać się albo zarobić do swej pensji. Jednym z takich sposobów jest sprzedawanie waty cukrowej, wydająca się prostym sposobem na podreperowanie stanu własnego portfela.

74: Zegarki w dobrym stylu - Citizen
Być może wielu ludzi niezorientowanych dobrze w dziedzinie mody i najnowszych trendów uważa, że tradycyjne zegarki już dawno wyszły z powszechnego użycia, i obecnie w świecie tym panują zupełnie inne dodatki do odzieży.

75: Czy można otworzyć samodzielnie biuro informacji gospodarczej?
Oczywiście można powiedzieć, że jest to dobry biznes i ludzie otwierają samodzielnie takie biura, ale im więcej osób się przyłoży do takiego działa, tym większe prawdopodobieństwo że cały biznes wypali.

76: Wyciskarki do soków.
Zdrowe odżywanie to podstawa do tego by czuć się zdrowo i wyglądać pięknie. Cały organizm zyskuje na zdrowym odżywianiu. Gładka skóra, twarde paznokcie, odżywione włosy, spokojny sen w nocy i tak dalej...

77: Assesment center – korzyści dla firmy i pracowników
W dzisiejszych czasach rośnie moda na profesjonalne i nowoczesne metody rekrutacji nowych pracowników. Coraz więcej bezrobotnych ukrywa swoje wady i brak kompetencji i czasami trudno to wyłapać podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

78: Firmy oferujące assesment center – profesjonaliści dokonujący rzetelnej oceny
Firmy działające w Polsce i na świecie korzystają z wielu rodzajów usług. Jedną z nich jest usługa związana z oceną potencjalnie nowych oraz już zatrudnionych pracowników.

79: Odszkodowanie po wypadku - wywalczysz z firmą, która się tym zajmuje
Prawo tylko w teorii obejmuje wszystkie możliwe problemy i umożliwia sprawiedliwe rozwiązanie pewnych problemów. Tymczasem nawet sprawa taka jak odszkodowanie po wypadku może się ciągnąć latami.

80: Działanie biur informacji gospodarczej
Biura powołane do gromadzenia i udostępniania informacji gospodarczych posiadają w swoich bazach danych zarówno dane klientów i przedsiębiorców niewywiązujących się ze swoich zobowiązań, jak i rzetelnych i uczciwych. W zależności od rodzaju są to informacje pozytywne lub negatywne.


Strona 8 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl