Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

41: Czy assessment center jest w ogóle potrzebny?
Ludzie czasami zastanawiają się nad tym czy w ogóle badanie kompetencji jest potrzebne i kto korzysta z efektów i wyników jakie się pojawiają podczas tego badania.

42: Fabia kluczowym modelem Skody, lidera polskiego rynku motoryzacyjnego
Rok 2012 Skoda może uznać za kolejny rok sukcesu, gdyż po raz szósty została liderem polskiego rynku motoryzacyjnego i po raz kolejny utrzymała zajmowaną nieprzerwanie od czterech lat pozycję lidera.

43: Księgowość w firmie – czy naprawdę jest niezbędna?
Praca księgowego nie jest łatwa. Do niedawna też twierdzono, że jest to stanowisko w firmie wyjątkowo stabilne, bowiem o dobrego, doświadczonego księgowego nie łatwo, a jak już się go wyszkoli, to raczej się nie zwalnia.

44: Programy do fakturowania czy system zarządzania firmą?
Coraz więcej firm komputerowych dostrzega możliwość zarobku w innych firmach. Po prostu decydują się na tworzenie oprogramowania biurowego dla innych firm. Tak np. swoją potęgę zbudował Microsoft.

45: Dlaczego warto pozycjonować stronę?
Prowadzenie swojej firmy nie jest łatwy zadaniem, z czego bez najmniejszych wątpliwości wszyscy zdają sobie sprawę, a przede wszystkim sami właściciele firm. Jednak może się to stać znacznie prostsze wówczas, jeżeli zadba się o odpowiednią reklamę.

46: Eh ten biznes za pośrednictwem świata wirtualnego
Ciekawym pomysłem jest biuro wirtualne, rozwiązanie dla tych, którzy szczerze potrafią odnaleźć się w świecie wirtualnym. Prawda jest taka, że dzięki temu oknu mnóstwo osób zarabia pieniądze i to nie byłe jakie.

47: Jak tworzyć faktury dla klientów
Prowadząc działalność gospodarczą zdajemy sobie sprawę ze współpracy, jaką jesteśmy w stanie podjąć ze zwykłymi klientami. Im będziemy mogli zapewnić jedynie paragon, który stanowi pewne potwierdzenie transakcji, jaka się odbyła.

48: Wirtualny biznes to poważna sprawa
W dzisiejszych czasach różnie się kombinuję żeby zarobić pieniądze. Teraz są bardzo nowoczesne narzędzia z których się korzysta, aby zagwarantować sobie naprawdę ciekawy, wysoki poziom.

49: W jaki sposób prowadzisz działalność gospodarczą
Posiadanie biznesplanu ma dla początkującego przedsiębiorcy duże znaczenie. Już na jego podstawie będzie mógł zauważyć pewne efekty czy osiągnięcia, które jest w stanie sobie zapewnić.

50: Jak przekonać kogoś do kampanii pozycjonującej stronę
Wielu poważnych biznesmenów jest bardzo sceptycznych jeśli o sposoby poruszania się po sieci. Wielu z nich nie dorastało w świecie Internetu i jest on dla nich dość niezrozumiały. Wolą trzymać się tradycyjnego modelu marketingowego.


Strona 5 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl