Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

31: Świadczenia socjalne dla wyjeżdżających z kraju czyli jaka emerytura? Polska czy angielska?
Kilka fal emigracji z naszego kraju mamy już za nami. Z pewnością nie będzie trzeba zbyt długo czekać, aż kolejne fale osób masowo wyjeżdżających do krajów Unii Europejskiej zacznie znowu powracać.

32: 40 tys. złotych w prezencie od Unii!
Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że narzekamy. Polacy jako naród wiecznie uciśniony i ten, na którego spada całe zło świata świetnie odnajduje się w roli Wallenroda. To chociażby dlatego niechętnie korzystamy także i z tego co proponują dla nas chociażby kraje Unii Europejskiej.

33: Jak korzystać z rankingów ubezpieczeń - kilka cennych wskazówek
Wszyscy lubią rankingi ubezpieczeń. Głównie dlatego, że zdają się jak kawa na ławę pokazywać, która polisa jest najlepsza. Ale czy faktycznie rankingi ubezpieczeń spełniają nadzieje w nie pokładane?

34: Nasiona traw w twoim ogródku
Gdyby tak się zastanowić to wiele rzeczy w rolnictwie jest niesamowicie potrzebnych, niestety większości z nas nie zdaje sobie z tego sprawy. Dajmy na to podstawowy przykład: kiedy obsiewamy nasz ogród trawą.

35: Cukier największym wrogiem podczas odchudzania
Rozpoczynając żmudny i wymagający proces, jakim jest odchudzanie, trzeba liczyć się z przymusowym odstawieniem wielu ulubionych smakołyków i potraw. Często zdarza się, że osoby, szukające odpowiedzi na to, jak schudnąć, w rzeczywistości skupiają się na wprowadzeniu diety zdrowej, ale tylko w oparciu o główne posiłki.

36: Wirtualne biuro idealne dla osób rozpoczynających działalność
Zazwyczaj osoby zakładające firmę mają różne kapitały na to przedsięwzięcie. Gdy ktoś pochodzi z bogatej rodziny to jego zasoby są zazwyczaj dość spore i nie stanowią one żadnego problemu.

37: Kto może wystawiać faktury wewnętrzne?
Wiele osób wie o tym, że prowadzenie swojej działalności bez pomocy doświadczonej księgowej jest bardzo utrudnione i dlatego warto mieć kogoś do pomocy. Taka osoba czuwa nad całością i pilnuje terminów oraz rozlicza wszelkie dokumenty w danym czasie.

38: Jak najprościej można nauczyć się podstaw podatkowych?
Można mówić o nauce o podatkach w wielu aspektach. Wszystko zależy po co dana osoba musi posiąść daną wiedzę. Inaczej będzie do tego podchodził przedsiębiorca, a inaczej księgowy.

39: Volkswagen Passat – zaufany od lat
Volkswagen Passat jest dobrze wszystkim znanym samochodem produkowanym od 1973 roku, cieszącym się od dawna sympatią i zaufaniem kierowców w całej Europie.

40: Toyota Corolla Verso – niezawodny minivan
Corolla Verso jest to minivan bazujący w dużej mierze na dziewiątej generacji Toyoty Corolli. Pierwsza generacja modelu zadebiutowała w 2001 roku i produkowana była do 2004, kiedy to zastąpiła ją druga generacja.


Strona 4 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl