Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

381: Czym jest wirtualne biuro?
Usługi, które sprzyjają rozwojowi firm są coraz bardziej innowacyjne. Zwłaszcza młodzi przedsiębiorcy, mniej lękliwi, w dodatku zaznajomieni z nowoczesnymi technologiami, chętnie z nich korzystają. Jedna z nich, to wirtualne biuro – czym jest, ile kosztuje i czy się sprawdza – o tym poniżej.

382: Coworking – sposób na wyjście do ludzi
Praca w domu nie jest dla każdego – ten oklepany slogan kryje w sobie wiele prawdy, a przy tym jest truizmem. Niektórzy są typowymi pracownikami biurowymi, inni nie wyobrażają sobie pracy od 8 do 16, w dodatku 5 dni w tygodniu z przerwami o określonej z góry godzinie.

383: Wirtualne biuro czy coworking?
Obecnie sposobów na nowoczesne prowadzenie jest wiele. Firmy zajmujące się tym wciąż prześcigają się w pomysłach, promocjach i propozycjach – wszystko po to, żeby zdobyć uznanie, ale też, aby zdobyć jak najwięcej klientów. Co ważne, chętnych, zwłaszcza młodych cały czas przybywa.

384: Dla kogo wirtualne biuro?
Założenie firmy nie jest już tak wielkim problemem – wystarczy odstać swoje w urzędach lub załatwić sprawę przez internet – od 2011 roku jest to możliwe. Najpóźniej następnego dnia można już legalnie zarabiać, prowadząc własną działalność gospodarczą.

385: iPad w biznesie
Urządzenia wprowadzane na rynek przez Apple bardziej kojarzyły się z rozrywką. Taki był iPod, który pozwalał na słuchanie muzyki oraz iPhone, który oprócz podstawowej funkcji, zawierał również dużo aplikacji, które przydawały się do zabicia czasu. Były jednak i takie, które sprawdzały się w pracy.

386: Facebook wchodzi na giełdę
Jeśli ktoś od dłuższego czasu marzył, aby ukroić sobie kawałek z tortu Zuckerberga – teraz ma szansę – Facebook rusza na giełdę. Każdy będzie mógł stać się właścicielem części największego portalu społecznościowego świata. Jak najlepiej to zrobić?

387: Amor vincit omnia, czyli twórczość Roberta Burnsa
W Domu Whisky w Jastrzębiej Górze organizowane są wieczorki degustacyjne, których patronem został szkocki poeta, prekursor romantyzmu. Skąd taki wybór idola? Otóż artysta ten słynął z doskonałego gustu… alkoholowego.

388: Jakim gadżetem promować firmę?
Bez promocji i marketingu firma nie ma szansy na zaistnienie na rynku, ponieważ konkurencja w każdej branży jest bardzo duża. Ktoś, kto nie zachęca do siebie klientów, prędzej czy później zniknie z branży. Jednym ze sposobów na podtrzymaniu lojalności klientów jest obdarowywanie ich prezentami.

389: Dom na biuro firmy – czy to się opłaca?
Dość popularne wśród firm stało się ostatnio wynajmowanie nie powierzchni biurowych w centrum miasta, a domów jednorodzinnych na ich obrzeżach. Jest to rozwiązanie nie tylko ekonomiczne, ale i wygodne. To trochę polityka na wzór takich potentatów, jak Google, czy Amazon.

390: Największy internetowy protest świata
Internet, jedno z największych osiągnięć technologicznych, pozwala swoim użytkownikom na wiele. To właśnie dzięki niemu uzyskaliśmy dostęp do informacji z całego świata, wiedzy, kultury, a poniekąd nawet zmniejszyliśmy odległość pomiędzy najdalszymi zakątkami świata.


Strona 39 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl