Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

371: KPIR – Podatkowa księga przychodów i rozchodów
Podatkowa księga przychodów i rozchodów, czyli w skrócie KPIR, to rodzaj księgowego urządzenia, które wykorzystywane jest do tworzenia bieżących ewidencji gospodarczych operacji w formie bardziej uproszczonej, czyli tak zwanym systemie pojedynczej księgowości.

372: Jak się mają najlepsi
Obecnie w Polsce konto na Facebooku posiada już ponad 8 milionów internautów. Większość z nich skupiona jest wokół przeróżnych fan page'y – produktów, usług, filmów, autorów, marek, firm itd. Walka o fana w sferze social media trwa. Kto wygrywa?

373: Wizerunek a branża MLM. Wstęp. Rozpoznanie terenu.
Cykl artykułów: Wizerunek a branża MLM Część pierwsza Co ludzie powiedzą? Reputacja, renoma, opinia, pozycja, uznanie, rekomendacja, poważanie i tak dalej i tym podobne. Wszystkie te słowa można śmiało zastąpić jednym, bardzo pojemnym i bardzo ważnym terminem – wizerunek. Wizerunek czyli co konkretnie?

374: Ewolucja Marketingu i podejścia do klienta.
We współczesnym świecie w wyniku globalizacji zachodzą zmiany, jakie wcześniej się nam nie śniły. Świat pędzi do przodu, to co działało wczoraj dzisiaj może już nie mieć zastosowania. Podejście do klienta stało się dużym wyzwaniem dla firm.

375: Plan B - Czyli osobisty Business Plan
Kiedy przedsiębiorca ma zamiar otworzyć firmę ma przed oczami wizję. Wizję tą przelewa na papier tworząc Business Plan. Zaczyna od zapisania streszczenia swojego planu, następnie ogólnie charakteryzuje przedsiębiorstwo przechodząc do analizy SWOT zapisuje wszystkie mocne i słabe strony, szanse oraz zagrożenia.

376: Dlaczego ludzie się zniechęcają?
10 możliwych powodów, przez które ludzie nie podejmują lub rezygnują z biznesu MLM. Czym jest zniechęcenie? Ponoć to taka specjalna cecha wymyślona przez „złego ducha”, aby uniemożliwić ludziom realizację swoich marzeń.

377: Jaki prezent dla partnera biznesowego?
Funkcjonowanie każdej firmy w dużym stopniu uzależniona jest od kontaktów z partnerami biznesowymi, dlatego należy utrzymywać z nimi jak najlepsze relacje. „Robienie interesów” to nie tylko podpisywanie umów, ale także kształtowanie wizerunku własnej firmy oraz podtrzymywanie licznych kontaktów.

378: Outsourcing kapitałowy i outsourcing kontraktowy
„Outsourcing” to w ostatnich latach bardzo modne pojęcie właściwie w każdej gałęzi gospodarki. Firmy outsourcingowe wyrastają jak grzyby po deszczu, bo coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na korzystanie z ich usług.

379: O czym pamiętać zakładając firmę?
Założenie firmy jest w dzisiejszych czasach proste – wystarczy wypełnienie odpowiedniego formularza, odwiedzenie kilku urzędów i oczekiwanie na odpowiednie dokumenty. Są jednak kwestie, o których trzeba pamiętać, niemal niezależnie od tego, jaki biznes się zakłada. O jakich?

380: Wirtualne biuro – czy tutaj da się zaoszczędzić?
Wiele firm już na początku swojej działalności spotyka się z problemami finansowymi. Okazuje się, że zlecenia nie napływają w takim tempie, jak powinny, klienci nie płacą faktur w terminie, a rachunki za podstawowe media umożliwiające prowadzenia biznesu są coraz większe.


Strona 38 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl