Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

361: Współpraca logistyczna na najwyższym poziomie
Wraz z rozwojem branży TSL, rozwijają się także potrzeby odbiorców. Bardzo ciekawym aspektem jest nowy i bardzo unikalny sposób współpracy między operatorem logistycznym, a klientem. Dzisiaj dużą rolę odgrywają rozwiązania dedykowane.

362: sposób na hotel
Czy dobre olbrzymie i bezosobowe, czy też lepsze osobiste i kameralne. O czym należy myśleć jako gestor i o czym jako klient. Dlaczego turyści pragnący nart w Karkonoszach omijają ich polską część? Dlaczego karkonoscy gestorzy turystyczni nie wyszli z epoki FWP?

363: Zalety brania pożyczek od ręki
Pożyczki oferują nie tylko banki. Ofertę usług finansowych znajdziemy także w instytucjach pozabankowych. Czy z takiego źródła jest bezpiecznie skorzystać z usług bankowych? Rozwiązanie to posiada i zalety, ale także i wady.

364: Wszechstronne programy dla firm
Programy tworzone specjalnie na potrzeby biznesu odznaczają się niezwykle szeroką funkcjonalnością i pozwalają nam osiągnąć pożądane wyniki w bardzo szybkim tempie za każdym razem, kiedy o tym pomyślimy.

365: Informatyka w służbie firmie
Nie da się ukryć, że wszelkiego rodzaju działania, które wiążą się bezpośrednio z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej wymagają sporego obeznania, jak i determinacji w prowadzeniu interesów firmy.

366: Jakie funkcje powinien mieć najlepszy program do faktur?
Jeżeli jeszcze ktoś, kto prowadzi własną firmę, decyduje się na ręczne wypełniania formularzy fakturowych, z pewnością powinien poznać elektroniczny sposób wystawiania faktur.

367: Faktura w PDF-ie – nowoczesne i wygodne rozwiązanie
Korzystanie z e-faktur rozpoczęło się w Polsce w roku 2005 i od tego czasu coraz więcej osób korzysta właśnie z tego nowoczesnego rozwiązania z uwagi na jego liczne zalety.

368: E-faktura – oszczędność, wygoda, bezpieczeństwo
Obecnie nikogo już nie dziwi fakt, że niemal każda z dziedzin naszego codziennego życia, w mniejszym lub większym stopniu, ulega komputeryzacji. Powodem tak dużego zainteresowania rozwiązaniami technologicznymi jest przede wszystkim wygoda i oszczędność.

369: Faktury i ich rodzaje
Czym jest faktura? To dokument będący dowodem sprzedaży, rodzaj rachunku zawierającego szczegółowe informacje na temat produktu/usługi oraz obydwu stron pomiędzy którymi doszło do transakcji.

370: Podstawowe informacje na temat rachunkowości finansowej
Rachunkowość finansowa to rodzaj systemu gospodarczej ewidencji. W pieniężnej formie obrazuje ona wszelkie zjawiska i procesy, jakie zachodzą w określonej jednostce.


Strona 37 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl