Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

351: Zakładanie firmy bez wychodzenia z domu? Czy na pewno?
Od 1. lipca 2011 roku, zakładanie firmy w Polsce miało być jeszcze łatwiejsze, niż przedtem. Należy zaznaczyć, że w dużej mierze były to zapewnienia. Jest łatwiej, ale o zakładaniu firmy przy „jednym okienku” możemy jeszcze pomarzyć.

352: Jakie są zalety i wady korzystania z outsourcingu?
Nowoczesne rozwiązania wdrażane w różne obszary prowadzenia mniejszych i większych przedsiębiorstw, to temat który posiada coraz szersze grono zainteresowanych.

353: Ergonomiczne i trwałe meble w gastronomii
W profesjonalnym przygotowywaniu potraw na potrzeby gastronomii liczy się ergonomia oraz wygoda korzystania ze wszystkich sprzętów oraz mebli w kuchni. Dlatego też należy przykładać duży nacisk, by były one należycie dopasowane do wnętrz oraz potrzeb kucharzy, a także aby kuchnia oczywiście spełniała wszystkie wymogi i normy.

354: Wartość dodana sposobem na Allegro. Allegro kontra MLM
Nadszedł czas na kontynuację rozważań dotyczących konkurencyjności Allegro i MLM. Jest to już kolejna próba rozwiązania tego nurtującego tematu. Jeśli jednak pierwszy raz zetknąłeś się z tą problematyką koniecznie nadrób zaległości. Oto link, który Ci w tym pomoże

355: Co zrobić, żeby dystrybutorzy MLM więcej zarabiali?
MLM jest gałęzią biznesu, która natrafiła w Polsce na podatny grunt. Niech głównym dowodem na to będzie ogólna liczba dystrybutorów działających w naszym kraju, która waha się w granicach ponad 900 tysięcy. Jest to znacząca liczba osób, które zdecydowały się na taką formę pracy.

356: Czas na luksus
Bogacimy się w amerykańskim stylu. Jak opublikowała gazeta Wprost, w Polsce około 100 tysięcy osób dysponuje dzisiaj co najmniej milionem złotych. Najbardziej znani polscy bogacze, jak Jan Kulczyk czy Aleksander Gudzowaty, zgromadzili majątki warte miliardy dolarów (odpowiednio 3 mld USD i 1,25 mld USD).

357: Czym jest dla Ciebie sukces?
Przyjrzyjmy się pewnemu wzorowi. S = C + B + E Cóż on może oznaczać? Nic innego jak: Sukces = Cel +Biznes +Edukacja. Dla niepełnosprawnego będzie to wstanie z wózka inwalidzkiego, dla sportowca – wygrana w olimpiadzie, dla studenta – otrzymanie tytułu magistra, a w niektórych przypadkach po prostu pozytywne zaliczenie egzaminów.

358: Żegluga europejska w ostatnich latach
W roku 1992 Komisja Europejska zaczęła tworzyć definicje sposobu żeglugi w zakresie obszarów morskich Europy. Siedem lat później, znane były już dokładne granice, a także forma wykonywania żeglugi.

359: Świetne wyniki Deutsche Bahn w pierwszej połowie 2011 roku
Deutsche Bahn to wiodąca grupa niemieckich firm kolejowych oraz logistycznych. Wraz z ożywieniem na rynku TSL, prezentuje równie atrakcyjne analizy i raporty. Już teraz śmiało można powiedzieć, iż Deutsche Bahn, mimo wcześniejszego zadowolenia jego konsumentów, obecnie stał się jeszcze bardziej przyjazny dla odbiorców.

360: Rozwój branży TSL
Branża TSL ma za sobą niezbyt chwalebny rok 2011, po czasie stagnacji i utrudnień, nastaje ożywienie i mnóstwo możliwości wraz z początkiem roku bieżącego. Obecnie firmy transportowe znacząco odczuła polepszenie się sytuacji gospodarczej na całym świecie.


Strona 36 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl