Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

341: Internetowy przewodnik dobrego spawacza
Co każdy spawacz wiedzieć powinien? Powinien wiedzieć, aby systematycznie odwiedzać blog www.spawanie-24.pl, gdzie znajdzie najpotrzebniejsze w swojej działalności informacje.

342: Poranne wymioty u kobiet w ciąży
Już 200 lat przed naszą erą, straożytni Egipcjanie pisali o mdłościach i wymiotach we wczesnym okresie ciąży. Niestety, nie znali wówczas sposobów na pokonanie tych dolegliwości. Jak możemy więc dzisiaj, zapobiegać porannym nudnościom u kobiet w ciąży? Poniżej kilka sprawdzonych porad.

343: Wygodna księgowość internetow
Księgowość internetowa jest znakomitym pomysłem na spełnienie swojego obowiązku, jak przedsiębiorcy względem rozliczenia się z fiskusem. Jest prosta w obsłudze, niezawodna, i łatwa w dostępie.

344: Biuro w domu? Czemu nie!
Dziś już mniej podejrzliwie reagujemy na to, iż ktoś wykonuje swoją pracę w domu. Przecież zdalna, wcale nie znaczy gorsza. Tak pracują freelancerzy, dziennikarze, graficy, programiści i przedstawiciele jeszcze wielu innych zawodów. Oni też potrzebują odpowiedniego miejsca do jej wykonywania.

345: Gotowe rozwiązania biznesowe
Dla osób myślących o rozpoczęciu swojego biznesu, pierwsza polowa roku jest najlepszym czasem ku temu,by założyć swój biznes, bowiem urzędy pracy dysponują kwotami środków

346: Wady i zalety księgowości online
Wszystko, co „nowe” spotyka się z zawsze z falą krytyki. Dotyczy to zarówno nowych rozwiązań, jak i produktów czy usług. Głosy „za” i „przeciw” pojawiają się również w przypadku usługi, jaką jest księgowość online. Jakie? Dla kogo ta usługa będzie odpowiednia, a kto powinien się jej „wystrzegać”.

347: Księgowość – samodzielnie czy z pomocą biura rachunkowego?
Osoby zakładające działalność gospodarczą coraz częściej chcą uniezależnić się od zewnętrznych firm, świadczących dla nich usługi. Wśród nich wymienić można tak prozaiczne czynności, jak sprzątanie biura, po wydawać by się mogło bardziej zaawansowane – prowadzenie księgowości.

348: Nie możesz naleźć pracy? Zatrudnij się sam!
Pod pojęciem „samozatrudnienia” rozumiemy założenie własnej, jednoosobowej działalności gospodarczej.Kto może to zrobić, z czym to się wiąże i jakie są wady i zalety takiego rozwiązania?

349: Internetowe programy do fakturowania – same zalety!
Założyliśmy już firmę, mamy pierwszych klientów, pierwsze zlecenia. Aby otrzymać pierwsze pieniądze musimy klientowi wystawić fakturę.Jak to zrobić, żeby było szybko, tanio i dobrze?

350: Zakładamy firmę – jakiego oprogramowania będziemy potrzebowali?
Założenie firmy to dopiero połowa sukcesu. Aby mogła dobrze funkcjonować niezbędny jest zakup oprogramowania, dostosowanego do potrzeb. Jakie programy stanowić będą absolutne minimum w każdej firmie, a jakie przydadzą się wyspecjalizowanemu działowi?


Strona 35 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl