Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

291: MONETY – jak je zdobyć?
Postanowiłeś zacząć inwestować w monety? Bardzo dobrze. Ale czy wiesz, jak zdobyć numizmaty i czym kierować się przy ich zakupie, by nie przepłacić i nie kupić małowartościowego krążka?

292: Skręcenie stawu skokowego – rehabilitacja
Skręcenie stawu skokowego jest jednym z najczęstszych urazów w obrębie narządu ruchu. Do skręcenia stawu skokowego dochodzi na skutek złego ustawienia stopy względem podłoża, co ma miejsce głównie w czasie biegu, zeskoku czy szybkiego chodu po nierównym podłożu .

293: Firma produkcyjna - jaka siedziba i lokalizacja?
Firmy zajmujące się produkcją przeważnie potrzebują dużo miejsca na ustawienie niezbędnych maszyn, taśm i innych sprzętów. Niezbędne są również magazyny, które pomieszczą wyprodukowane towary. Jak znaleźć idealne miejsce do prowadzenia tego typu przedsiębiorczości?

294: Charakterystyka lokat strukturyzowanych
Polisy o charakterze lokacyjnym, w dużej części dające możliwość ominięcia podatku od zysków kapitałowych cieszą się całkiem dużą popularnością, z racji niestandardowych i w miarę elastycznych okresów ubezpieczenia czyli ustanowienia lokaty.

295: Magazyny dostosowane do potrzeb firmy
Każde przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją potrzebuje odpowiedniej przestrzeni i hal, aby proces produkcyjny przebiegał sprawnie i bez zakłóceń. Jak zdobyć idealne miejsce do otwarcia produkcji?

296: Prace wykończeniowe w nowym domu lub mieszkaniu
Gdy dom zostanie zbudowany, zanim do niego się wprowadzimy musimy jeszcze wykonać prace wykończeniowe. Od tego jak wykonamy takie prace zależeć będzie z jednej strony estetyka naszego domu, ale również komfort i wygoda korzystania z naszego domu, czy mieszkania.

297: Rowerem przez Wrocław
Od wielu lat Twoim miastem jest Wrocław. Uwielbiasz je pod każdym względem... poza jednym – przemieszczaniem się. Wrocław jest dużym miastem, przez co rządzi się prawami, jakie panują w takich ośrodkach.

298: Fachowiec od skóry
Wiele osób jest przekonane, że dermatolog zajmuje się wyłącznie poważnymi problemami skórnymi, które są w zaawansowanym stopniu. Dlatego w momencie, kiedy to u siebie zauważymy jakieś niepokojące objawy, często je lekceważymy.

299: NIP obowiązkowy dla przedsiębiorców
Od września zeszłego roku osoby fizyczne w kontaktach z urzędem skarbowym zamiast numer NIP używają numeru PESEL. Jednak przedsiębiorcy rozpoczynający działalność gospodarczą mają obowiązek posiadania numeru NIP.

300: Jaki lokal do powadzenia biznesu?
Biznes biznesowi nierówny, dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie: jaki lokal jest najlepszy do prowadzenia firmy. Wiele zależy od profilu działalności firmy.


Strona 30 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl