Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

281: Najlepsza lokata na rynku - jak ją znaleźć
Coraz częściej pojawiają się informacje o tym, że lokaty wracają do łask. Były one niezwykle modne kilkanaście lat temu, a nawet jeszcze kilka lat wstecz można było, sprawdzając statystyki, zauważyć wiele tego typu usług przyjętych przez klientów. Później moda na to trochę osłabła.

282: Aranżacja biura kluczem do sukcesu firmy
Urządzenie biura to wcale nie dziecinna zabawa. Rozmieszczenie biurek, maksymalne wykorzystanie możliwości i układu pomieszczenia, wystrój sprzyjający pracy umysłowej – to tylko niektóre problemy, które trzeba ze sobą pogodzić.

283: Prezent biznesowy – zasady savoir vivre
Z pewnością zanim podarujemy coś w ramach relacji biznesowych, warto przemyśleć swój pomysł. Prezent biznesowy podlega pewnym zasadom savoir vivre, których przekroczenie może spowodować niezłe kłopoty w życiu zawodowym.

284: Restauracja – pasja i praca
By prowadzić restauracje nie wystarczą jedynie dobre chęci. Restaurator musi być osobą, która do swojej pracy podchodzi z pasją i zamiłowaniem. Tylko wtedy restauracja będzie rozwijała się odpowiednio.

285: Aranżacja biura
Urządzenie pomieszczenia, w którym mają pracować pracownicy biurowi wcale nie jest takie proste jak to się wydaje. Trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów – oprócz prawnego, także funkcjonalny i estetyczny.

286: Nowoczesne sale konferencyjne, czyli jak zorganizować udaną konferencję
Komfortowe, z łatwym dojazdem, a zarazem zaciszne położenie, możliwość skorzystania z usług dodatkowych takich jak SPA, nocleg, catering, czyli wszystko to, co składa się na profesjonalnie przygotowaną konferencję.

287: Wirtualne biuro. W czym mogę pomóc?
Prowadzenie firmy to nie tylko podpisywanie kolejnych kontraktów, spotkania służbowe i podliczanie zysków. To także zarządzanie biurem, którego utrzymanie jest bardzo kosztowne. Na szczęście istnieje alternatywa dla tradycyjnego biura – wirtualne biuro.

288: Upalny sen nocy letniej
Lato jest jak goście - cieszymy się na ich przybycie, jednak w praktyce bywają kłopotliwi. Upalne wieczory potrafią skutecznie spłoszyć sen. Co zrobić, by nie zwariować od nieskutecznego, nocnego liczenia baranów?

289: Stan błogosławiony a sauna
Sauna to świetne miejsce na relaks. Niestety nie dla każdego. Są bowiem takie sytuacje i schorzenia, w których lepiej nie wchodzić do tego pomieszczenia. Może to bowiem spowodować więcej szkód niż korzyści. Szczególnie nie poleca się tego paniom, które są w ciąży, szczególnie w pierwszym trymestrze.

290: Polskie dwuzłotówki
Najpopularniejsze monety kolekcjonerskie w Polsce, to bez wątpienia numizmaty, których nominał wynosi dwa złote. Większość osób, określa je jako „dwuzłotówki” oraz „złote monety”.


Strona 29 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl