Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

251: Wirtualne narzędzia w prowadzeniu realnej firmy
Prowadzenie firmy może pochłaniać bardzo dużo czasu i pieniędzy. Są jednak sposoby na to, by zaoszczędzić jedno i drugie. Wirtualne biuro, wirtualny sekretariat, wirtualny marketing owiec i wirtualny… concierge.

252: Czysty biznes - czyli jak sprzątnąć konkurencję
Sprzątanie, czyszczenie, zamiatanie pucowanie. Mało jest osób, które na dźwięk tych słów, wpadają w dziki, ekstatyczny szał. Spójrzmy prawdzie w oczy – sprzątanie jest dla większości populacji przykrą koniecznością,a nie pasją. Warto skorzystać z tej ogólnoludzkiej właściwości i założyć własną firmę sprzątającą.

253: Lokaty bankowe na początku XXI wieku
Polski system bankowy jest jeszcze stosunkowo młody, dla nikogo zaskoczeniem nie powinno być więc to, że niektóre osoby ciągle obawiają się w związku z tym o to, że poziom jego stabilności może być problematyczny. Warto zastanowić się jednak nad tym, czy tego rodzaju obawy rzeczywiście są uzasadnione.

254: Firma z drugiej ręki
Szukając pomysłu na biznes, warto postawić na popularne trendy. W ostatnich latach zakupy w lumpeksach stały się bardzo modne, dzięki czemu inwestowanie w tego typu sklepy okazało się bardzo opłacalne.

255: Plusy i minusy własnego biznesu
Coraz więcej polaków rezygnuje z pracy na etacie na rzecz własnego biznesu. Jakie są blaski i cienie prowadzenia swojej firmy, czy przedsiębiorca ma więcej czasu i swobody od pracownika etatowego?

256: Jakość kont bankowych w Polsce
O jakości funkcjonowania banków nie tylko można powiedzieć po tym, jakie posiadają produkty bankowe w swojej ofercie, ale również po tym, jak traktowani są sami klienci. Chodzi tutaj zarówno o klientów indywidualnych, jak i tych, którzy prowadzą swoje przedsiębiorstwa.

257: Tajemniczy skrót CEIDG
Osoby, które chcą założyć działalność gospodarczą powinny znać ten skrót, a właściwie skrótowiec. CEIDG to Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej.

258: Firma WIŚNIOWSKI już 23 lata na rynku
Zgrany zespół i otwarcie na nowe technologie złożyły się na sukces firmy Wiśniowski, która w branży budowlanej działa już 23 lata. Przez ten czas firma wyrobiła sobie mocną pozycję w całej Europie.

259: Strój i to co wyraża
Wygląd - a właściwie styl i sposób ubioru potrafi o człowieku powiedzieć bardzo wiele. Poprzez sposób doboru poszczególnych kolorów stroju i dodatków, określamy jednocześnie siebie i swoją osobowość.

260: Sprzedaż kajaków to idealne miejsce na zarobek
Sprzedaż kajaków a możliwości producentów, którzy chcą pozbyć się swojego towaru. Analiza praktykowanych metod sprzedaży kajaków oraz sprzyjających warunków.


Strona 26 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl