Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

231: Brytyjskie Komatsu ma już 25 lat
400 pracowników, 15 typów maszyn z tego prawie 80 procent trafia na eksport do rożnych krajów Europy i północnej Afryki. To sukces 25-letniej działalności na rynku brytyjskiego Komatsu.

232: Nazwa firmy – mocny atut
Żeby stworzyć własną firmę potrzeba wiele dobrych i kompletnych punktów. Twardych postanowień i mocnych atutów. Musisz wiedzieć czego chcesz i jak chcesz to zrobić.

233: Dlaczego warto inwestować w IKE?
Oszczędzanie i inwestowanie to czynności godne polecenia dla każdego, kto tylko może sobie na to pozwolić. Jednym ze szczególnie wartych polecania rodzajów oszczędzania i zarazem inwestowania jest tak zwany trzeci filar emerytalny, czyli IKE.

234: Plusy własnego biznesu
Czasy są trudne. Nierzadko mając na utrzymaniu całe rodziny pracujemy ciężko od rana do wieczora. Wracamy zmęczeni do domu i nie mamy nawet czasu dla rodziny. Czy można to zmienić?

235: Kim są podatnicy VAT-UE?
Prowadzenie działalności gospodarczej jest możliwe w przypadku współpracy z kontrahentami w naszym kraju, jak i poza jego granicami. Trzeba zaznaczyć, że występują odpowiednie podmioty prowadzące działalność gospodarcza, które podlegają wymianie handlowej z krajami UE.

236: Dlaczego ludzie biorą pożyczki gotówkowe
Jak wiadomo przypadki losowe chodzą po ludziach i niestety jest to sprawa nieunikniona. Dlatego też często znajdujemy się w takiej sytuacji, że po prostu pieniądze pożyczyć musimy.

237: Różne konta bankowe
Jak się okazuje, każdy człowiek może założyć sobie konto bankowe. Jednakże jak się okazuje, takowe nie zawsze może być takie samo. Chcąc więc coś takiego sobie założyć, należy zapoznać się z różnymi odmianami kont i wybrać sobie tę opcję, która będzie najbardziej przydatna. Takowych jest dość sporo.

238: Jak dobrze sprzedać mieszkanie?
Wielu z nas chce sprzedać mieszkanie na własną rękę. Wszystko dlatego, że nie chcemy płacić niepotrzebnej prowizji pośrednikowi. Taka sprzedaż nie jest wcale trudna, o ile odpowiednio się do niej przygotujemy. Najważniejsze to zamieścić ogłoszenia w wielu miejscach.

239: Wygodna pożyczka dla każdego z nas
Pożyczki gotówkowe obecnie są o wiele łatwiejsze do osiągnięcia niż jeszcze kilka lat temu. Wszystko dlatego, że powstały instytucje poza bankowe, które takie pożyczki oferują.

240: Korzystanie z debetu bankowego
Debet bankowy jest czymś w rodzaju kredytu, jednak nie do końca przypomina on kredyt. Przede wszystkim, jeżeli będziemy taki debet posiadać to możemy z niego korzystać o każdym czasie, bez konieczności składania wniosku za każdym razem. Jest on więc o wiele wygodniejszy od kredytu bankowego czy pożyczki.


Strona 24 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl