Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

221: Jak budować dobre relacje w pracy?
Wielu z nas przeżywa duży stres nie tylko, gdy szuka pracy, ale i również podczas chodzenia do niej. W pracy spędzamy bowiem dużą część dnia w naszych biurach, agencjach i firmach. Atmosfera w naszych miejscach pracy ma przeogromny wpływ na nasze samopoczucie.

222: Dotacje unijne dla raczkujących przedsiębiorców
Dla większości osób dzisiaj na rynku pracy nie ma odpowiednich posad. Osoby, jakie ukończyły bardzo prestiżowe kierunki, które teoretycznie powinny przynieść im wiele ofert pracy, nie mogą znaleźć zatrudnienia, ponieważ nie mają koniecznego doświadczenia.

223: Stwórz swój własny biznes
Bycie przedsiębiorcą to niełatwe zadanie. Wymaga to przede wszystkim zaangażowania oraz umiejętności przewodzenia, kierowania. Co więcej, chcąc stworzyć swój własny biznes należy być kreatywnym i mądrym.

224: Własna firma – od czego należy zacząć?
Założenie własnego przedsiębiorstwa jest dzisiaj niezwykle kuszącym rozwiązaniem. Dlaczego? Pozwala na zatrudnienie siebie, co w sobie tak wielkiego bezrobocia, ma ogromne znaczenie.

225: Restauracja - jak przyciągnąć klientów?
Branża gastronomiczna jest jedną z najtrudniejszych branż jakie można sobie wyobrazić. Wielu z nas zapewne wyobraża sobie, że restauratorzy to ludzie, którzy mają złote życie, ponieważ mogą robić to co uwielbiają, a do tego zarabiają dobre pieniądze.

226: Philips zgarnia dwie nagrody EISA
Zużywają mało energii, przy tym są ekologiczne i zapewniają perfekcyjną jakość obrazu – to między innymi doceniło jury EISA i przyznało telewizorom Philipsa dwie nagrody. Tym samym Philips po raz kolejny potwierdza swoją jakość i utrzymuje pozycję lidera w nowej technologii.

227: Czy warto skorzystać z domowych programów do rachunków?
Ludzie bardzo często sporządzają sobie w domu listy wydatków. Notuje się to, co trzeba opłacić kupić itd. Dzięki temu możemy uniknąć sytuacji, w których czegoś zapomnimy. Jednakże bardzo często potem wydatki okazują się o wiele większe, niż sobie zaplanowaliśmy. Takie już jest życie.

228: Kiedy należy wystawić fakturę?
Bywają różnego rodzaju przypadki, kiedy to ludzie nie muszą martwić się o to, aby wystawić fakturę. Wtedy też nie ma się takiego obowiązku i problem znika.

229: Gra na giełdzie
Coraz większy odsetek ludzi grających na giełdach stanowią osoby prywatne, które robią to przez internet. Jeśli tylko ma się pojęcie na temat zasad rządzących giełdowym rynkiem i wierzy w swoją wiedzę i umiejętności, to nie ma potrzeby powierzania oszczędności stacjonarnym domom maklerskim.

230: Jak porównać lokaty bankowe?
Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem lokaty to z pewnością chciałbyś wybrać taki produkt bankowy, który pozwoli Ci na pozyskanie dużych pieniędzy ze swoich oszczędności. Sprawa jednak wcale nie jest taka łatwa.


Strona 23 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl