Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

191: Kompetencje dopasowane do oczekiwań pracodawcy
Startowałeś już do nie jednej pracy, ale nawet nie oddzwaniali, nie mówiąc już o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną? Możesz to tłumaczyć tym, że sytuacja na rynku pracy wygląda tak jak wygląda i, że teraz na jedno stanowisko jest po dziesięciu kandydatów.

192: Adresy dla firm
W wielu przypadkach nowoczesnych firm nie można jasno określić pełnych zadań, jakie przed nimi stoją. Jeśli chcemy poprawić wydajność naszej firmy, musimy zastanowić się, czego nam tak naprawdę potrzeba, by ona stanęła na nogi. Warto zastanowić się, czy adres dla firm jest istotny i czy pomoże zdobyć nowych klientów.

193: Usługi sekretarskie dla każdego
W wielu firmach możemy spotkać się z wieloma rozwiązaniami outsourcingowymi. Tego typu tendencja stale się utrzymuje. Firmy zachęcane są do korzystania z licznych zewnętrznych usług, jak na przykład usługi sekretarskie, gdyż jest to rozwiązanie wygodne i wydajne i pozwalające zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy.

194: Dobre i pomocne biuro wirtualne
Szukasz wydajnego sposobu na poprawienie funkcjonalności swojego biura? A może nie masz pomysłów, jak sprawić, żeby Twoje biuro funkcjonowało lepiej niż inne? Warto pomyśleć o wykorzystaniu tak innowacyjnego rozwiązania, jak wirtualne biuro w Warszawie.

195: Czym są szkolenia HR?
W dzisiejszym świecie na wiedzę i umiejętności oraz kompetencje kładzie się ogromny nacisk. Praktycznie mówiąc na prawie każdym stanowisku, niezależnie od branży trzeba się dzisiaj doszkalać. Szczególnie istotne są szkolenia z zakresu HR.

196: Czym jest Ocena 360 stopni?
Human Rosurces to wyrażenie, które dosłownie na język polski przetłumaczylibyśmy jako ludzkie zasoby. Możemy je jednak rozumieć dwojako. Rzeczywiście jako zasób ludzki jakim dysponuje organizacje, wszyscy pracownicy danej firmy czy instytucji.

197: Co to jest kredyt konsolidacyjny?
Zadłużenie to jedno z zagadnień, którego najbardziej się obawiamy. Zaciągnięcie kredytu nie jest dzisiaj trudne, ponieważ istnieje wiele możliwości zaciągnięcia go. Nie chodzi tutaj jedynie o banki, ale również o instytucje pozabankowe, które chętniej udzielają nam kredytów na niewielką kwotę, ale wyższy procent.

198: Wiśniowski dołączył do Związku Polskie Okna i Drzwi
Firma Wiśniowski, z końcem września, dołączyła do Związku Polskie Okna i Drzwi, do którego przynależą najlepsi producenci, dostawcy i dystrybutorzy stolarki budowlanej.

199: Powrót koszul jeansowych
Koszula jeansowa znajduje się chyba w każdej szafie, a jednak nadal często traktowana jest po macoszemu, jako element garderoby nie pasujący do niczego innego. Nie za bardzo wiemy, jak sobie z nią poradzić.

200: Usługa kurierska w salonikach prasowych Kolportera
Kolporter we współpracy z firmą kurierską K-EX przygotował nową usługę, która od początku października br. jest realizowana w wybranych, 240 salonikach prasowych Kolportera oraz salonach Top-Press. Klienci saloników mogą teraz nadać lub odebrać osobiście przesyłki kurierskie.


Strona 20 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl