Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

11: Skąd wziąć pieniądze na dofinansowanie firmy?
Początkujący przedsiębiorca musi liczyć się z tym, że będzie zmagał się z licznymi wyzwaniami. Jedno z najpoważniejszych związane jest ze zgromadzeniem środków finansowych niezbędnych do tego, aby sprawnie funkcjonować w świecie biznesu, nietrudno się bowiem domyślić, że koszty generowane przez firmę nie są małe.

12: Drukarnia Łódź - najlepsze ceny!
Drukarnia offsetowa Łódź PrintExPress to jedna z nie wielu drukarnia w Łodzi, w której zamówisz materiały promocyjne typu ulotki, plakaty, kalendarze, wizytówki itp.w atrakcyjnej cenie i przy tym zachowując wysokiej jakości druk offsetowy. Specjalizacja naszej drukarni łódź to druk w technice offsetowej.

13: Leczenie firmy
Wraz z Nowym Rokiem w życie weszło wiele nowych postanowień, także w przedsiębiorstwach. Mają one na celu znaczne usprawnienie przebiegu pracy, zwiększenie jej efektywności, a także bezpośrednie podniesienie dochodów. Zbawiennym rozwiązaniem często więc okazują się audyty.

14: Anteny satelitarne - wybieramy najlepszą antenę
Stojąc przed wyborem anteny satelitarnej zadajemy sobie mnóstwo pytań, które zdecydowanie utrudniają podjęcie ostatecznej decyzji odnośnie wyboru rozmiaru talerza, materiału lub samego typu anteny. Trzeba mieć na uwadze, że wybór ma wpływ na jakość (lub możliwość) odbioru telewizyjnego.

15: Brubeck - sportowa odzież dla każdego
Wybór sportowej odzieży zależy od wielu czynników. Pod uwagę zawsze należy brać określoną dyscyplinę oraz to, czym tak właściwie ona charakteryzuje się. Zdecydowanie inaczej przygotowania będą wyglądać w przypadku osób decydujących się na bieganie niż w przypadku osób, które bardziej pasjonują się golfem i tenisem.

16: Postaw na naturę – postaw na domy z bali
Domy z bali urzekają swoim wyglądem. Ich piękna nie da się porównać do domu murowanego. Na dodatek, jeśli dom z bali został zbudowany w pięknej okolicy, pośród zieleni i natury to tworzy niepowtarzalny klimat.

17: Domy z drewna – czy warto w nich mieszkać?
Drewno to jeden z pierwszych materiałów, budowlanych, jaki człowiek zaczął używać. Już od początku ludzkości było ono wykorzystywane jako osłona przed deszczem czy słońcem. Z biegiem czasu człowiek nauczył się je obrabiać i zaczął z niego budować pierwsze drewniane chaty.

18: Medycyna pracy – jej założenia i obowiązki
Medycyna pracy jest specjalnością lekarską, mającą na celu badanie wpływu, jaki wywiera na pacjenta środowisko pracy, oraz diagnostykę, leczenie i profilaktykę chorób zawodowych.

19: Perspektywy księgowości internetowej
Pokolenie ludzi wkraczających obecnie w wiek produkcyjny – to pokolenie zaznajomione od najmłodszych już lat z techniką i elektroniką. Nowości internetowe czy też zawiłości programowe, coraz bardziej skomplikowane i doskonalsze narzędzia.

20: Klimatyzacja - czy warto używać jej zimą?
Choć klimatyzacja nie budzi już większego zaskoczenia nie tylko w polskich biurach, ale również w domach prywatnych należących do naszych rodaków, nie można nie zgodzić się z tym, że ciągle jeszcze mamy w jej przypadku do czynienia z rozwiązaniem kontrowersyjnym.


Strona 2 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl