Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

181: Kiedy zastąpią nas roboty? Wirtualni doradcy na usługach call center
Zastanawiałeś się kiedyś z kim rozmawiasz przez telefon? Pomyśl o tym, gdy po raz kolejny zadzwoni do Ciebie ktoś z call center i zacznie mechanicznie przedstawiać Ci ofertę.

182: Jak działa kalkulator OC?
W przypadku ubezpieczenia OC składka może być różna dla różnych kierowców. Oznacza to, że nie ma jednych uniwersalnych kryteriów. Stawkę ubezpieczenia dobiera się indywidualnie do danego kierowcy.

183: Kiedy należy wypisać vat r?
Kiedy ktoś zamierza założyć swoją działalność gospodarczą musi się liczyć z tym, że czeka go wypełnianie i rozwożeniu stosu przeróżnych dokumentów związanych z zakładaniem swojej firmy.

184: Dobra reklama w prasie - jak tam dotrzeć?
Czy w dzisiejszych czasach opłaca się umieszczać reklamy w prasie? Można by się zastanawiać nad opłacalnością takiego przedsięwzięcia, ale prawda jest raczej jasna - prasa odchodzi do lamusa i ustępuje miejsca swojemu młodszemu bratu - Internetowi.

185: Czym są zlecenia graficzne?
W większości przypadków zlecenia graficzne, typowe dla firm, dotyczą wykonania logotypu, stworzenia grafiki dla strony internetowej, a także stworzenia reklamy. Warto wiedzieć, z usług jakich firm najlepiej korzystać, jeśli chcemy uzyskać naprawdę dobre i solidne efekty graficzne.

186: Jak wybierać powierzchnie reklamowe?
Jeśli zastanawiamy się w jaki sposób możemy szybko i efektywnie wybierać powierzchnie reklamowe, powinniśmy wziąć pod uwagę przede wszystkim ich lokalizację oraz wielkość.

187: Ocena kompetencji kandydata – jak ją przeprowadzić
Ocena umiejętności i wiedzy kandydata na stanowisko jest kluczowa w procesie rekrutacji. Można jej dokonać różnymi metodami. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej staramy się ocenić jego potencjał i przydatności dla firmy. Ocena kompetencji nie jest jednak zadaniem prostym. Dlatego wielu rekruterów wspiera się już sprawdzonymi metodami.

188: Czy seksowna bileizna jest wygodna?
Wszyscy doskonale wiemy jak działa na mężczyzn bielizna seksowna na ciele jakiejkolwiek kobiety. Jednak nie wielu z nich zastanawiało się czy jest ona tak naprawdę wygodna. Aby się o tym przekonać, trzeba się temu o wiele znaczniej przyjrzeć.

189: Wygodne faktury – internetowe!
Jeśli szukamy wygodnego sposobu na poprawnie wydajności naszej firmy, dobrze jest pomyśleć o usprawnieniu jej w kwestii obsługi faktur online. Tego typu rozwiązanie bez wątpienia będzie efektywne i sprawi, że szybko sprawimy, że nasze przedsiębiorstwo będzie postrzegane jako nowoczesne i wydajne.

190: Na czym polega ocena kompetencji pracownika
Przyjęciem nowego pracownika zajmują się najczęściej pracownicy działu kadr. Rzadko, a szczególnie w mniejszych instytucjach dyrektor ceduje ten obowiązek na sekretarkę, czasem przyjęcie załatwiamy u samego dyrektora.


Strona 19 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl