Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

161: Jak zbadać potencjał pracowników?
Człowiek uczy się przez całe życie. Z każdym dniem przybywa mu doświadczenia, określonej wiedzy i umiejętności. To samo dotyczy pracowników różnych firm.

162: Dlaczego wybrać właśnie ofertę Liberty Direct?
Na pewno wiele osób zastanawiało się niejednokrotnie, którą ofertę wybrać, gdzie najkorzystniej się ubezpieczyć. Oczywiście, ile osób tyle zapewne opinii na ten temat.

163: Jak stworzyć skuteczny biznesplan
Biznesplan to podstawa. Po pierwsze i najważniejsze - myśl. Nie rzucaj się na głęboką wodę z pierwszym lepszym pomysłem, bo to się nie uda. Zmarnujesz cenny czas, a może i pieniądze. Nie warto. Sporządź biznesplan i osiągnij wymarzony sukces.

164: Ozdoby świąteczne
Przyozdobienie domu na święta jest tak samo ważne jak przygotowanie potraw czy zakupienie prezentów. W domu z kolorowo przybraną choinką, oryginalnymi ozdobami znacznie przyjemniej będzie nam się świętowało.

165: Efektywna księgowość w firmie
Jeśli decydujemy się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej myślimy głównie o przewidywanym zakresie działania. Wybieramy pomysł, branżę, formę funkcjonowania firmy. Musimy przeprowadzić chociażby wstępną kalkulacje przewidywanych kosztów i przychodów.

166: Rola pośrednika w obrocie nieruchomościami
Pośrednik obrotu w nieruchomościach, to osoba, która posiada licencję zawodową. Osoba taka musi mieć także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które jest obowiązkowe.

167: Rozmowa rekrutacyjna
Rozmowa rekrutacyjna to prawdziwe pole bitwy, na którym ścierają się fakty z dokazywaniem, a słowa lawirują gdzieś między prawdą w wyśrubowanymi oczekiwaniami pracodawcy. Aby wyjść zwycięsko z tej bitwy i zdobyć naprawdę dobrego pracownika trzeba wiedzieć, jak rekrutować i na co zwracać uwagę

168: Sauny fińskie
Sauna doskonale wpływa na zdrowie, a także na nasze samopoczucie. Najbardziej popularna jest w Finlandii, jednak coraz wiecej osób korzysta z jej dobrodziejstw, a nawet buduje we własnym domu.

169: Skrobaczki samochodowe w reklamie
Nadchodzi okres zimowy, na dworze szaro i ponuro, w jaki sposób w takim okresie zachęcić klientów do odwiedzenia swojej firmy? Które gadżety sprawdzą się najlepiej w akcjach promocyjnych? Sugerujemy skrobaczki do szyb samochodowych.

170: 7 pytań, jakie powinieneś sobie zadać nim założysz własną firmę
Zanim przystąpisz do zakładania firmy powinieneś zastanowić się nad kilkoma kwestiami. Działanie z planem pozwoli Ci zaoszczędzić rozczarowań i szybciej stworzyć zyskowną firmę.


Strona 17 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl