Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

151: E- faktura – warto wprowadzić w firmie?
W roku 2013 wejdą w życie istotne zmiany w przepisach mające ułatwić fakturowanie i zarządzanie dokumentami handlowymi. Celem zmian jest m.in. spopularyzowanie faktury elektronicznej. Sprawdźmy co i jak ma się niebawem zmienić.

152: Wyrabianie wędlin
Przygotowanie wędlin to złożony proces jaki składa się z wielu mniejszych faz, które konieczne są do wykonania w celu przygotowania wyrobu, jak kiełbasa, czy wędlina.

153: Od czego NIE chroni ubezpieczenie OC?
Polscy kierowcy niewiele wiedzą o ubezpieczeniach OC. Każdy wie, że trzeba obowiązkowo kupować OC. Ale kogo i w jakiej sytuacji ono chroni – to już wcale nie jest dla właścicieli pojazdów takie oczywiste. Gdy zdarzy się wypadek czy awaria, wtedy zaczynają się pytania i pretensje. Jak ich uniknąć?

154: Sport na wysokim poziomie
Przyznać trzeba, że aktywność sportowa może mieć w naszym życiu naprawdę spore znaczenie pod każdym względem i z całą pewnością warto na nią w praktyce działania zwrócić uwagę, aby mieć szansę na osiągnięcie pełnego sukcesu w działaniach.

155: Wirtualne biuro – realne zyski
Jeśli wkraczamy w dżunglę biznesu, warto zadbać o nowoczesne rozwiązania, które uchronią nas przed niespodziewanym upadkiem. Biznes to dzika kraina, w której na każdym rogu kryje się agresywna konkurencja, pochłaniacze gotówki i łowcy niewiedzy. Co zrobić, żeby uchronić się przed biznesowymi zmorami?

156: Te nieszczęsne podatki....
Płacić czy nie płacić – oto jest pytanie? Niestety, raczej retoryczne, bo na dłuższą metę nie uciekniemy od tego przykrego obowiązku. Ale zawsze możemy sobie pomarzyć, jakże życie byłoby proste i piękne bez podatków...

157: Jak skutecznie wykorzystać hale magazynowe?
Hale magazynowe służą do tymczasowego lub stałego przechowywania towarów, materiałów lub surowców. Są szczególnie pomocne, kiedy firma potrzebuje zwiększyć powierzchnię produkcyjną lub magazynową chcąc jednocześnie uniknąć wysokich kosztów składowania.

158: PKD bez tajemnic
Skrótem literowym PKD określa się usystematyzowany zbiór wszelkich rodzajów działalności społeczno-gospodarczej, które są realizowane przez wszelkie jednostki (podmioty gospodarcze) w Polsce.

159: Pracowniku! Nie bój się oceny
Wielu ludzi obawia się opinii innych. Dotyczy to zarówno spraw błahych, takich jak sposób ubierania się czy zachowania, jak i bardziej poważnych kwestii, związanych np. z nasza praca zawodową.

160: Czy można zaplanować swój rozwój zawodowy?
Każdy pragnie się rozwijać. Stagnacja i poprzestanie na obecnym stanie rzeczy nie są dobre dla nikogo. Szczególnie, jeśli chodzi o życie zawodowe. W wielu branżach ciągły rozwój jest konieczny.


Strona 16 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl