Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

141: Pracuj na swoim
Jeżeli jesteś młody i kreatywny, nie powinieneś marnować czasu. Pomysłowość i bogato rozwinięta wyobraźnia liczą się w każdej branży. Z nimi można zdziałać cuda. Dlaczego więc masz pracować na kogoś?

142: Niebezpieczeństwa czyhające przy ocenie pracownika
Każda metoda oceny pracownika przez pracodawcę ma jakieś zalety i jakieś wady. Najczęściej trudno znaleźć obiektywne kryteria, które jeszcze do tego da się w jakiś sposób zunifikować.

143: Szczególny sposób oceny pracownika
Ocena pracownika w firmie, zwłaszcza dużej, może być przeprowadzana na bardzo różnych zasadach. Może to być po prostu ocena przełożonego ujęta w jakąś przyjętą w danej organizacji skalę.

144: Dobrze prowadzony dział HR
Wiele firm w dzisiejszych czasach ma dość duże problemy finansowe. Większość z nich wyniki przede wszystkim ze względu na ogromny kryzys gospodarczy, który coraz bardziej zaczyna dopadać firmy znajdujące się na rynku.

145: Pomoc pracownikom w rozwoju
Odkąd nasz kraj wszedł do Unii Europejskiej naprawdę wiele rzeczy uległo zmianie zarówno na lepsze jak i na gorsze. Przede wszystkim zmienił się zupełnie styl zarządzania pojedynczymi jednostkami pracującymi.

146: Wirtualne Biuro dobrym rozwiązaniem na siedzibe firmy
Prowadzenie własnej firmy jest dość ryzykowne. Nie wiadomo czy pomimo dobrego pomysłu znajdziesz odpowiednie środki, niszę odbiorców. By trafić do klient musisz się dobrze rozpracować. Może to być droga internetowa, ulotki, plakaty. Trzeba od czegoś zacząć. Warto więc szukać oszczędności by zainwestować w promocję.

147: Co możemy zyskać dzięki wirtualnym biurom?
Żywot młodego biznesmena z pewnością nie należy do łatwych. Zanim zacznie on zbierać plony swojej pracy, musi przejść wiele prób i upadków. Co zrobić, aby ułatwić sobie drogę do sukcesu i usprawnić swoją pracę?

148: Andrzej Wiśniowski – kolejna inwestycja w firmę
29 grudnia 2012 roku producent helikopterów AgustaWestland dostarczył do firmy WIŚNIOWSKI dwusilnikowy, lekki śmigłowiec GrandNew. Jego przeznaczeniem są podróże służbowe oraz zwiększenie szybkości i bezpieczeństwa transportu zarządu i kadry menedżerskiej firmy.

149: Co warto wiedzieć o ryczałcie ewidencjonowanym?
Forma opodatkowania, jaką jest ryczałt to z pewnością bardzo dobre rozwiązanie dla osób fizycznych, które nie prowadzą działalności rolniczej. Jednak rozliczanie się w ten sposób przynosi nam korzyści, kiedy to koszty prowadzenia działalności nie są zbyt wysokie.

150: Własne studio wizażu – dlaczego nie?
Szukasz ciekawego sposobu na biznes? Lubisz modę i zwracasz sporą uwagę na makijaż i kosmetyki? W takim przypadku ciekawym pomysłem będzie wybranie się na jakiś profesjonalny kurs wizażu, dzięki któremu będzie można poszerzyć swoje umiejętności i tym samym otworzyć własne studio wizażu.


Strona 15 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl