Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

121: Kontrole skarbowe w roku 2013
4 lutego 2013 roku Ministerstwo Finansów opublikowało dokument zatytułowany „Wyciąg z zadań urzędów kontroli skarbowej na rok 2013”. Co istotnego jest dokumencie, a co może Cię zdziwić? Przeczytaj poniższy artykuł i przekonaj się sam.

122: HR, jako fundamentalna część firmy
Każde miejsce zatrudnienia ma własną politykę personalną, nazywaną popularnie kadrami. Jest to dział, jaki osiąga coraz większe znaczenie, za sprawą planu skutecznego i umiejętnego pozyskiwania pracowników. Z tego względu nikogo już nie dziwi powszechność takiego terminu, jak szkolenie HR.

123: Masaże wodne to relaks dla duszy i ciała
Kąpiele w wannie przynoszą ulgę dla naszego ciała po całym, ciężkim dniu w pracy. Wanna, to także miejsce, w którym można przeprowadzić zabiegi rehabilitacyjne, czy też jest to wyjątkowe miejsce na poród.

124: Medycyna a uzależnienia
W większym lub mniejszym stopniu każdy z nas jest podatny na uzależnienia. Silny pociąg można odczuwać nie tylko do alkoholu czy nikotyny, ale również do słodyczy, silnych przeżyć, seksu czy nawet do opalania.

125: Jak rozplanować transport ponadgabarytowy
Transport, z jakim spotykamy się najczęściej na polskich drogach, ma charakter standardowy, a więc podlega wielkością ładunku pod normy ustanowione dla dopuszczalnego przewożenia na krajowych drogach. Do wykonania usługi potrzebne są typowe pojazdy, występujące w ramach firmy przewozowej.

126: Zakładanie własnej firmy bez tajemnic
Coraz częściej, przedsiębiorczy i ambitni ludzie decydują się na założenie własnej firmy. Nie jest to zaskoczeniem, zwłaszcza, jeśli wziąć pod uwagę kryzys, redukcję etatów i galopujący wzrost bezrobocia. Co zaradniejsi rodacy, zamiast ubolewać nad brakiem etatu – wzięli sprawy w swoje ręce i rozkręcają własny biznes.

127: Internet to źródło informacji na każdy temat
Każdego dnia korzystamy z wyszukiwarki internetowej, czy to sprawdzamy pogodę, czy logujemy się na pocztę, czy przeglądamy wiadomości. Trudno wyobrazić sobie dzisiaj świat bez witryn internetowych.

128: Ile zarabia flash developer?
Praca w tych zawodach, które związane są z Internetem i informatyką zawsze przynosi wiele dobrych owoców w postaci wysokiej pensji, ciekawych perspektyw rozwoju czy też braku kłopotów ze znalezieniem dla siebie zatrudnienia.

129: Freelancing DTP
Są takie branże, gdzie posiadanie umowy o pracę jest dość dziwne, ponieważ większość osób nie znajduje stałego zatrudnienia. Wcale przy tym nie wynika to ze słabego zapotrzebowania na ich usług.

130: Na długie i krótsze podróże wybierz samolot
Jeśli lubimy podróże powietrzne i często korzystamy z samolotu jako ze środka transportu, to z pewnością spotkaliśmy się z bardzo różnymi standardami podróży u poszczególnych przewoźników lotniczych.


Strona 13 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl