Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

101: Moda na outsourcing w Polsce
Polska jest zdecydowanym liderem outsourcingu biznesowego w Europie Środkowo-Wschodniej. W oczach inwestorów najatrakcyjniejszymi miastami w Polsce na usługi outsourcingowe są: Warszawa, Kraków i Wrocław.

102: Drewniane zabawki rozpościerają fantazję
Podczas zakupu właściwego prezentu winno się mieć na uwadze przeróżne elementy. Najistotniejszą zostaje funkcjonalność zabawki. Na co dzień okazuje się, że klasyczne rozwiązania stają się świetne. Mając to na względzie na uwagę zasługują szczególnie zabawki z drewna.

103: Dlaczego planowanie jest tak ważne w zarządzaniu projektami?
Dzięki procesowi planowania każde działanie ma swój początek. Bez planów nie ma żadnego – najmniejszego czy dużego przedsięzwięcia. Cykl życia każdego pomysłu nie rozpoczął by się bez tego, co go napędza, czyli idei.

104: Jak zrozumieć trudne pojęcia podatkowe?
Dla wielu osób terminy związane z księgowością i podatkami są dosłownie czarną magią. Warto jednak podstawowe z nich zrozumieć, aby nie musieć o wszystko pytać ekspertów z tej dziedziny.

105: W jaki sposób przygotować się do otwarcia własnej firmy?
Kiedy ktoś chce otworzyć własną firmę, najpierw musi się zmierzyć z papierkową robotą. Na pewno jest to ciężkie zajęcie, ale niestety każdy przedsiębiorca musi przez nie przebrnąć. Vat-r będzie pierwszym dokumentem jaki trzeba złożyć, aby móc wystawiać faktury klientom.

106: Co powinien wiedzieć każdy przedsiębiorca?
Jest wiele rzeczy, które początkujący przedsiębiorca musi wiedzieć. Na pewno deklaracja Vat-r jest taką podstawą, ponieważ bez niej nie można rozpocząć pracy. Z drugiej strony ryczałt ewidencjonowany też jest ważną sprawą i trzeba o nim wiedzieć niemal wszystko.

107: Strategiczne inwestycje i samorozwój?
Zapewne nie istnieje taka osoba, która nie starałaby się być piękną, zdrową oraz zamożną. Żadne z tych marzeń nie jest łatwe w realizacji, ale w tym tekście chcemy udzielić wam kilku raz, które mogą pomóc w zmobilizowaniu się do wykonania najważniejszego kroku.

108: Ubezpieczenie samochodu za granicą - jak zrobić to dobrze?
Jadąc na urlop za granicą nie możemy zapomnieć o odpowiednim ubezpieczeniu samochodu. Na szczęście mamy kilka możliwości wykupienia potrzebnej nam polisy.

109: Pułapki w OWU mieszkania. Przeczytaj, zanim zawrzesz!
Ubezpieczenia dobrowolne mają to do siebie, że bywają obramowane licznymi wyłączeniami i kruczkami w OWU. Dotyczy to m.in. polisy mieszkaniowej, gdzie nic tak naprawdę nie jest takie, jakie wydaje się na pierwszy rzut oka.

110: Przeczytaj jak w krótkim czasie opanować akordy gitarowe!
Akordy gitarowe (inaczej chwyty gitarowe) pozwalają grać na gitarze dowolne piosenki. Ich nauka może zająć trochę czasu, ale na pewno nie musi być takie trudne, jeżeli będziesz trzymać się podanego niżej, trzy-stopniowego podejścia.


Strona 11 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl