Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

91: Jest alternatywa dla płytek w garażu
y czy oleje to nie wszystkie czynniki, na których działanie musi być odporna podłoga garażowa. Należy zatem zadbać o jej jakość, tak samo jak dba się o jakość wykończenia kuchni. Najczęściej stosowanym sposobem, aby to zrobić jest położenie płytek, jednak są już na rynku alternatywne rozwiązania.

92: Ubezpieczenie dla firm - zdrowa propozycja dla nowoczesnych pracodawców
Spośród wielu ubezpieczeń, z których mogą skorzystać przedsiębiorstwa, największym zainteresowaniem cieszy się ostatnio zdrowotne ubezpieczenie dla firm.

93: Trudna ścieżka do kariery adwokata.
Wiele osób rozmyśla o profesji adwokata, choć studia prawnicze uznawane są za jedne z bardziej trudnych, a dodatkowo ciągną się długo, kiedy wliczy się także czas niezbędny na aplikację radcowską jaka trwa następne 3,5 roku. Potem dodatkowo chętnych kandydatów na adwokatów czeka specjalny egzamin.

94: Rozwój kompetencji pracowniczych
Pracownicy, którzy przychodzą do pracy po raz pierwszy po studiach najczęściej uważają, że posiadają dostateczną wiedzę i umiejętności, by pracować na danym stanowisku.

95: Konkretna treść - faktura wewnętrzna
Treść, która znajdować się powinna na fakturach wewnętrznych podobna jest do treści faktur tradycyjnych i odpowiada dokładnie rozporządzeniu o fakturach. Według tego rozporządzenia faktury wewnętrzne mają specyficznie ustalone stosowanie.

96: Czy bycia smakoszem win można się nauczyć?
Wielokrotnie widujemy ludzi którzy swym wyszukanym smakiem i znajomością zagadnień winiarskich imponują nam przy niemal każdej kolacji. Jednakże czy smakoszem trzeba się urodzić? A może wystarczy tylko przyswoić sobie odpowiednią wiedzę?

97: Kosmetyki organiczne
Zaczerwieniona skóra, podrażniona, chora, potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji i ochrony. Wiele chorób skóry pochodzi właśnie stąd, że używamy nieodpowiednich kosmetyków, lub też nie chronimy skóry w sposób odpowiedni, narażając ją na szkodliwe działanie rozmaitych czynników, takich jak promienie słoneczne czy też mróz.

98: Logistyka – czy jest praca w branży?
Od kilku lat zauważalny jest wzrost w zapotrzebowaniu na pracowników logistyki. W związku z realizacją w ubiegłym roku takich wydarzeń jak EURO 2012 nie trudno się dziwić, że potrzeba było wielu specjalistów do obsługi i zarządzania łańcuchem dostaw.

99: Jak wysokie ceny paliw odbijają się na spedycji i logistyce?
Od kilku lat można zauważyć tendencję wzrostową w kwestii cen benzyny. Korzystając z niej w celach prywatnych sami odczuwamy niekorzystny wpływ tego zjawiska. Niemniej jednak ma to drastyczny wpływ na takie branże jak spedycja i logistyka oraz transport.

100: HDInsight w biznesie ITMAGINATION
W dobie nowych technologii Business Intelligence pełni kluczową rolę w biznesie wielu przedsiębiorstw. Narzędzia klasy Big Data, takie jak Microsoft HDInsight, ułatwiają łatwą i szybką analizę danych pochodzących z różnych źródeł.


Strona 10 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl