Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Biznes

1: Astma oskrzelowa – jak ją leczyć?
Astma jest obecnie jedną z najczęściej występujących chorób na świecie, według szacunków choruje na nią ponad 300 milionów osób i ta liczba stale wzrasta. Ta przewlekła choroba wieku dziecięcego, wbrew temu określeniu, dotyka nie tylko dzieci, ale coraz częściej osób dorosłych.

2: Jak nalać piwo pszeniczne?
Piwo pszeniczne, które powoli (wciąż bardzo powoli) zdobywa sobie uznanie wśród coraz powszechniejszych rzesz zwolenników napoju gazowanego z goryczką, ma swój własny kształt kufla, który kształtem różni się od pokala czy szklanicy na nóżce – dlaczego?

3: Cyfryzacja – tak, cyfryzacja – nie... Czego Ty właściwie chcesz, człowieku?
O tak, zdenerwowałeś się w ten dzień, pamiętam. Wyklinałeś, darłeś się wniebogłosy, zaczepiałeś przypadkowych ludzi zadając im to samo pytanie: „jak to jest, mamy dwudziesty pierwszy wiek, rewolucję cyfrową, a ja muszę tracić tyle czasu na załatwianie różnych spraw!?”.

4: Otwieranie restauracji
Własny biznes gastronomiczny to wielkie marzenie wielu ludzi. Tylko nieliczni decydują się na jego realizację, a powody zazwyczaj są te same – brak funduszy na rozkręcenie interesu i strach przed niepowodzeniem.

5: Czym jest kicz?
Określenie "kicz" wywodzi się z niemieckiego słowa "Kitsch" oznaczającego tandetę, lichotę lub bubel. W języku polskim kojarzone jest zazwyczaj z utworem o miernej jakości nastawionym na schlebianie popularnym gustom i niewykazującym właściwości artystycznych.

6: Historia kamerek GoPro
Dobry marketing sprawia, że koniunktura na dany produkt lawinowo wzrasta. Doskonały marketing powoduje, że dana klasa produktów nosi jego ,,imię'', tak jak ma to miejsce z butami sportowymi, nazywanymi adidasami, z pieluchami, które jednoznacznie kojarzą się z pampersami.

7: I, oraz – rzecz o przecinku
Pierwszą zasadą interpunkcyjną, której uczymy się w szkol na lekcjach języka polskiego jest ta, która mówi, że nie stawiamy przecinka przed spójnikami i i oraz. Reguła ta jest nam powtarzana tak często, że staje się jedna z nielicznych, które niemal każdy zna i do której się stosuje. Tylko czy słusznie?

8: Obsługa konsumentów w biurze informacji gospodarczej
Ponieważ istnieje ustawowo określona możliwość korzystania z informacji o uczestnikach życia gospodarczego, korzystając z BIG i BIK, możemy uzyskać informacje o innych podmiotach, a także kontrolować własną historię płatniczą.

9: Informacje gospodarcze – dla zwykłego Kowalskiego
Zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy mogą sprawdzać i weryfikować swoją historię finansową. Pozytywna historia płatnicza może poprawić naszą wiarygodność w oczach potencjalnych kontrahentów i utrwalić wizerunek terminowych i godnych zaufania współpracowników.

10: Wybieramy pierwszą parę rolek
Wybór pierwszej pary rolek jest obarczony brzemieniem ryzyka. Jeśli wrócimy do domu z dobrze dobraną parą, przed nami wielka przygoda. Jeśli zdecydujemy źle, przejedziemy się – i to w złym tego słowa znaczeniu. Na co się zdecydować, by nie popełnić błędu?


Strona 1 z 40
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]   [39]   [40]  
© 2011 Artykulis.pl